x

Nora Havlu Pembe

: 29,00 TL

Kazancınız TL! Kalan: 6 Adet!

Seçiminiz:

Bambu özelliği ile yumuşak, üzerindeki dantel detayı ile şık ve zarif bir görünüme sahip Nora Havlu`yu Nora Bornoz ve Nora Terlik seçeneklerimiz ile tamamlayabilirsiniz.

Ölçüler: 30X50 - 50X90 - 90X150

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra stok durumlarına göre 1-5 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?
Siparişinizin tarafınıza teslim edilmesi, kargonun çıkışından sonra İstanbul içi 1 iş günü, diğer illerde ise 2-3 iş günü içerisinde yapılır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Kargo
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo garantisi ile size teslim edilir. 100 TL´ye kadar olan siparişleriniz 4,50 TL olarak ücretlendirilir. 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanır, hiçbir kargo bedeli ödemezsiniz.

İade
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki Mail adresimiz eticaret@homesweethome.com.tr ya da 444 57 86 yı arayarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Lütfen iade edeceğiniz ürünleri, orijinal ambalajı ve kutusu ile zarar görmemiş halde, siparişiniz ile birlikte gelen faturayı arkasında yer alan İade Formu'na iade sebebinizi yazdıktan sonra kutunun içine yerleştirip aşağıdaki adrese gönderiniz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından meydana gelen bir hata ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Teslimat sırasında, siparişinizi teslim aldığınıza dair imza attıktan sonra mutlaka kargo görevlisinin yanında faturanız ile birlikte paketin içindeki ürünlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyiniz ve bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. Bu adımları takip etmeden ürünü teslim aldığınızda sorumluluk HomeSweetHome.com’a ait olmayacaktır.

Değişim
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması veya sizin isteğiniz ile değişim isteğiniz halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki Mail adresimiz eticaret@homesweethome.com.tr ya da 444 57 86 yı arayarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak bize ulaştıracağınız ürününüz yenisi ile değiştirilecektir. Lütfen değişim yapacağınız ürünleri, orijinal ambalajı ve kutusu ile zarar görmemiş halde, siparişiniz ile birlikte gelen faturayı arkasında yer alan Değişim Formu'na değişim sebebinizi yazdıktan sonra kutunun içine yerleştirip aşağıdaki adrese gönderiniz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından meydana gelen bir hata ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 
Ücretsiz KARGO
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargonuz ücretsiz olarak gönderilir.
 
Müşteri HİZMETLERİ
0216 561 32 32
 
İade GÜVENCESİ
14 gün içinde iade kolaylığı!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.